Tom Hanks má partnerku

26. dubna 2008 v 16:42 | Terinka majitelka blogu |  Novinky

Andělé a démoni: Tom Hanks má partnerku


Tak která z ženských star si nakonec zahraje v očekávaném "pokračování" Šifry mistra Leonarda? Fotka už vám možná napověděla

Vážně jí nepoznáváte? Dobře, uznávám, že ani já bych její jméno z rukávu nevysypal, ale teroristku z nedávného Úhlu pohledu jsem v ní poznal okamžitě... Ayelet Zurer je prozatím neznámou tváří (její největší rolí byla manželka Erica Bany v Mnichově), ale to se přístí rok změní. Podle všeho totiž porazila Naomi Watts a další kupu áčkových hereček v boji o hlavní ženskou roli v (jak už dlouho?) chystané adaptaci Andělů a démonů, románu Dana Browna, který dějově předchází Šifru mistra Leonarda.
Její postava jménem Vittoria Vetra bude společně s Robertem Langdonem (samozřejmě Tom Hanks) vyšetřovat záhadnou smrt jejího otce a nebude u toho chybět komplot okolo Vatikánu, vědecký komplex v CERNu a bůh ví, co ještě. Za kameru se opět postaví Ron Howard (krom Šifry třeba Čistá duše nebo Apollo 13) a natáčení by mělo začít v červnu v Evropě (posun kvůli stávce), aby se stihla premiéra, jejímž datem zůstává avizovaný 15. květen 2009 (u nás o den dříve).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.